Jolanta Mitko – prezes zarządu
Z wykształcenia oligofrenopedagog i hotelarz. Przedsiębiorca, fundraiser. Z pasji – Matka Dyrygentka swojego pierwszego dziecka – chóru Gospel Sound. Sypie pomysłami jak z rękawa i lubi wyzwania, które rozwijają i scalają całą grupę. Specjalistka od ogarniania, planów i tabelek oraz inspirowania i motywowania. Amatorka rodzinnych wypraw rowerowych i gorzkiej czekolady.

Karolina Starnawska – wiceprezes zarządu
Nauczycielka akademicka, doktor nauk humanistycznych, specjalistka w uczeniu przyszłych nauczycieli oraz w literaturze dziecięcej i młodzieżowej. Po godzinach działa na Instagramie (@lekcje_literatury), blogu (www.lekcjepolskiego.pl) oraz Facebooku (tak! Jako Lekcje Polskiego :)). Weekendy najczęściej spędza z rodziną w górach. Mama dwóch córek. Jej główne zadanie to chyba… studzenie zapałów Matki Dyrygentki

Izabela Ziętek – skarbnik
Kobieta-orkiestra, co żadnej pracy się nie boi. Wykształcony akademicko muzyk – zagra, zaśpiewa i zadyryguje, gdy potrzeba. Świetna organizatorka, manager i najbardziej kolorowa członkini Gospel Sound. W wolnych chwilach robi na drutach i zastanawia się komu w czym może pomóc. Ma złote serce. Odda Ci swoje buty, gdy zobaczy, że stoisz boso.

Wasieczko

Małgorzata Wasieczko – sekretarz
Z wykształcenia pedagog przedszkolny i logopeda. Mama małego geniusza, z którym przemierza świat na piechotę. Dba o to, żeby po spotkaniach zgadzały się papiery:)

Krystyna Sobecka – członek zarządu
Śpiewa, nagrywa, filmuje, projektuje – anglistka, która kocha marketing i z całej ekipy najlepiej ogarnia co z czym do czego pasuje, i co z czym połączyć, żeby dobrze wyglądało.
Odpowiada za to, żeby miłośnicy 100% gospel w gospel byli usatysfakcjonowani – prowadzi cykliczne warsztaty pod nazwą Gospel Roots.