Jolanta Mitko – prezes zarządu
Z wykształcenia oligofrenopedagog i hotelarz. Łączy wiedzę i doświadczenie zawodowe pracując w branży IT (można? można!) Z pasji – Matka Dyrygentka swojego pierwszego dziecka – chóru Gospel Sound. Sypie pomysłami jak z rękawa i lubi wyzwania, które rozwijają i scalają całą grupę. Specjalistka od ogarniania, planów i tabelek oraz inspirowania i motywowania. Amatorka rodzinnych wypraw rowerowych i gorzkiej czekolady.

Karolina Starnawska – wiceprezes zarządu
Nauczycielka akademicka, doktor nauk humanistycznych, specjalistka w uczeniu przyszłych nauczycieli oraz w literaturze dziecięcej i młodzieżowej. Po godzinach działa na Instagramie (@lekcje_polskiego), blogu (www.lekcjepolskiego.pl) oraz Facebooku (tak! Jako Lekcje Polskiego :)). Weekendy najczęściej spędza z rodziną w górach. Mama córki. Jej główne zadanie w stowarzyszeniu to chyba… studzenie zapałów Matki Dyrygentki:)

Izabela Ziętek – sekretarz
Kobieta-orkiestra, co żadnej pracy się nie boi. Wykształcony akademicko muzyk i wesoła organistka – zagra, zaśpiewa i zadyryguje, gdy potrzeba. Świetna organizatorka, manager i najbardziej kolorowa członkini Gospel Sound. W wolnych chwilach robi na drutach i zastanawia się komu w czym może pomóc. Ma złote serce. Odda Ci swoje buty, gdy zobaczy, że stoisz boso.

Alicja Andrejczuk – członek zarządu
Najmłodsza członkini kobiecego teamu. Studentka na Wydziale Filologicznym UŚ zafascynowana muzyką gospel od dzieciństwa. Skutecznie rozwija swój talent wokalny współpracując z najlepszymi wokalistkami na Śląsku. W roku 2019 zadebiutowała w roli instruktora podczas weekendowych warsztatów gospel, za organizację których była w ogromnej mierze odpowiedzialna. Wokalistka w zespole Tree of Sounds.